U bent hier

Trainingen

Trainers pré-competitie : Jolien & Axel
-> Overgang zwemschool (haaien), 9-10j, 11-12j, 13-14j
Trainers competitie B: Cindy & Sven & Yu
-> Eendjes, Benjamins, Miniemen, Cadetten, Juniors, Seniors
Trainer competitie A: Cindy
Trainers sportzwemmers jeugd (S1 8-13j & S2 14-16j): Evelien & Alexander
Trainers sportzwemmers jeugd (S3 17-18j): Jolien & Yu
Trainers sportzwemmers volwassenen: Jolien & Yu
Trainer masters: Sven
Start2ZVL: Sven
Alle trainingen/zwemlessen gaan door in zwembad "De Waterperels" te Lier.

Pré-competitie
Overgang zwemschool 9-10j 11-12j & 13-14j
Zaterdag 11u – 12u Dinsdag 18u – 19u Dinsdag 18u – 19u
Zaterdag 11u – 12u Donderdag 18u – 19u
Zaterdag 11u – 12u
Droogtraining zaterdag 10u – 11u Droogtraining zaterdag 10u – 11u Droogtraining zaterdag 10u – 11u
Competitie B
Eendjes Benjamins Miniemen
Maandag 18u – 19u Maandag 18u – 19u Maandag 18u – 20u
Woensdag 18u – 19u Woensdag 18u – 20u Woensdag 18u – 20u
Vrijdag 18u – 19u Vrijdag 18u – 19u Vrijdag 18u – 20u
Zaterdag 7u – 8u Zaterdag 7u – 8u
Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training op ma, woe en vr Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training op ma, woe en vr Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training op ma, woe en vr
Droogtraining dinsdag & donderdag 19u – 20u Droogtraining dinsdag & donderdag 19u – 20u Droogtraining dinsdag & donderdag 19u – 20u
Competitie B
Cadetten Juniors Seniors
Maandag 18u – 20u Maandag 18u – 20u Maandag 18u – 20u
Woensdag 18u – 20u Woensdag 18u – 20u Woensdag 18u – 20u
Vrijdag 18u – 20u Vrijdag 18u – 20u Vrijdag 18u – 20u
Zaterdag 7u – 8u Zaterdag 7u – 8u Zaterdag 7u – 8u
Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training op ma, woe en vr Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training op ma, woe en vr Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training op ma, woe en vr
Droogtraining dinsdag & donderdag 19u – 20u Droogtraining dinsdag & donderdag 19u – 20u Droogtraining dinsdag & donderdag 19u – 20u
Competitie A
Alle leeftijden extra training zaterdag 17u – 19u
Begeleide opwarming 30min voor en stretchen 30min na training za
Sportzwemmers jeugd
S1 S2 S3
Dinsdag 18u – 19u Dinsdag 19u – 20u Maandag 20u30 – 21u30
Donderdag 18u – 19u Donderdag 19u – 20u Vrijdag 20u30 – 21u30
Sportzwemmers volwassenen Prémasters - masters Start2ZVL
Maandag 21u30 – 22u30 Dinsdag 19u – 20u Vrijdag 20u30 – 21u30
Vrijdag 21u30 – 22u30 Donderdag 19u – 20u
Zaterdag 10u – 11u