U bent hier

30/10 Stage Aken, dag 4

Veranderingen in de planning zorgden voor roet in het eten vandaag. Wat improvisatie van de trainers was nodig. Net zoals alle andere dagen werd er vandaag twee keer twee uur getraind. De zwemmers van Sven kregen vooral vlinderslag en wisselslag te verduren. Om het 'leed wat te verzachten' werden er ook aflossingen gezwommen. De zwemmers van Annelies legden de focus op schoolslag. In de namiddag ging het er wat speelser aan toe en deden ze een ganzenbord met zwemopdrachten. Sophie was de grote winnaar! Gevolgd door Norah. Naast zwemmen werden er nog enkele partijtjes zwerkbal gespeeld en hielden we een heus voetbaltoernooi. Ook een bezoekje aan de sauna stond op de planning. Tussendoor speelden de zwemmers die zin hadden nog gezelschapsspelletjes op de gang. Sommige anderen keken naar de film 'The Lion King'. Subiet sluiten we de dag rustig af. Op naar morgen!

Tags: