U bent hier

28/10 Stage Aken, dag 2

Vanochtend rond 6.45 uur werden de zwemmers gewekt. Heel wat onder hen met kleine oogjes. Na een stevig ontbijt met hardgekookte eitjes, pistolékes, cornflakes en lekkere charcuterie doken de zwemmers in het water. Twee uur training is niet min. Probleempjes hier en daar duiken op. Kleine kwaaltjes zijn niet weg te denken. Maar niets onoverkomelijk! Zo moest Norah even haar 'wenkbrauwen laten ademen' en hadden andere zwemmers een korte pauze nodig. Na een stevige training van 2 uur was het tijd voor één van de top activiteiten voor de zwemmers. Een 'uitstapje' naar de Lidl om snoepjes te kopen. Dit jaar geen 'gezonde zwemmers'. Zelfs Marnix ging deze keer niet voor tomaatjes en komkommers. Hij was fier op zichzelf vertelde hij enthousiast. Dus gingen ze allemaal voor snoepjes, chips of koekjes. 's Middags konden we smullen van lekkere spaghetti. Daarna een uurtje platte rust. Zonder 'gemekker' of gezeur dit jaar. Sommigen deden een dutje, anderen lazen een boek. Daarna volgde een tweede training van 2 uur lang. Zowel bij de groepen van Annelies en Sven kwam vooral de techniek van crawl aan bod. De zwemmers van Sven kregen ook 'een piramide' te verduren. Meer details vraag je maar aan je zwemmer! Het was goed weer buiten, dus wilden we zeker genieten van het zonnetje. Op het basketbalpleintje speelden we partijtjes 'dreuzel zwerkbal'. Voorlopig is 'Griffioendor' gewonnen. Maar morgen volgen er nog een paar partijtjes. Om even tot rust te komen was er nog een knutselactiviteit. De zwemmers konden kiezen tussen verschillende opties. Het maken van een toverstok, een geheimendoosje of een geheime toverdrank in een flesje. Wees maar zeker dat er gemorst werd hier en daar! Grrr.... zwemmers, water, verf, ... Komt dus duidelijk niet goed! De avondactiviteit is ondertussen aangebroken. Voor de moment kijken we gezellig met z'n allen naar 'Fantastic beasts and where to find hem'. Allemaal in pyjama, gezellig met hoofdkussen en donsdeken. En uiteraard hun snoepjes... Even had Arne een kleine ongerustheid. 'Ik krijg mijn snoepjes niet op. Is dat een probleem?' Na even duidelijk te stellen dat de snoepjes niet op MOETEN, kunnen we er wel tegen voor de rest van de avond denk ik...

Tot morgen!

Belangrijk! Het uur van afhalen vrijdag is gewijzigd wegens veranderingen vanuit het sportcomplex!! Zwemmers mogen afgehaald worden vanaf 10.30 uur! En niet vanaf 9.30 uur. De training eindigt om 11.00 uur.

Tags: