U bent hier

Oudercontact 11 mei (poging 2)
Oudercontact zwemschool

Beste zwemmer/ouder,

Op zaterdag 11 mei organiseren we voor de eerste keer een oudercontact voor de zwemmers van de zwemschool. Hiervoor dient u langs deze weg in te schrijven. Het oudercontact start om 10u10 en loopt tot 12u. Per ingeschreven kind zal er 10 minuten voorzien worden voor een gesprek met de lesgever van de groep. Dit zal doorgaan in de vergaderzaal van het zwembad. Inschrijven kan tot en met dinsdag 7 mei. Nadien krijgt u een mail met het exacte uur dat u verwacht wordt in de vergaderzaal van het zwembad. Mocht er teveel vraag zijn voor de beschikbare plaatsen, proberen we dit op een andere zaterdag te herhalen.

Wanneer u deze berichten niet meer wenst te ontvangen kan u hier steeds uitschrijven. Alle voorgaande berichten zijn hier steeds te bezichtigen.

 

Zwemvereniging Lier | vzw