U bent hier

Stage Aken dag 5

Een verslagje van dag 5 volgt nu al, omdat we straks waarschijnlijk te hard aan het 'fuiven' zijn.
Gisteren volgde er een verslagje van de zwemmers zelf. Wat jullie natuurlijk nog niet weten is dat we gisteren na de training met z'n allen in de sauna gingen. We startten op een lage temperatuur die voor iedereen haalbaar is. Daarna drijven we de temperatuur op. Sommigen bleven maar eventjes, maar anderen hielden het langer vol. Iedereen besliste voor zichzelf. Na de sauna ervaring was het tijd voor een grondige douche op de kamers. Met zeep, shampoo, ... alles erop eraan. Er werd (hopelijk) gewassen achter de oren, tussen de tenen en hopelijk nog wat meer lichaamsdelen. We deden ook een droogtraining. De zwemmers die er vorige keer ook bij waren, waren blij dat deze gegeven werd door onze eigen trainers en niet door Iris... Gisterenavond hadden we als avondactiviteit: 'ontsnappen uit een escape room'. Dit mochten ze gezellig doen in pyjama. Dat ontsnappen ging toch iets minder vlot als verwacht. De trainers hadden gedacht dat de zwemmers de klus zouden klaren op 30 a 60 minuten. Uiteindelijk verliep het minder vlot en deden de zwemmers er 1 uur en 36 minuten over. Ze zaten eerst opgesloten in een (koude) sauna en moesten zo door het zwembad, kleedkamers in de hal geraken. De hersentjes werden dus goed getraind. Na een nachtje slapen, moesten diezelfde hersentjes weer aan het werk. We speelden master mind met een code in de sporthal. Ik moet toegeven dat dit iets vlotter ging als de avond ervoor. Verder werd er vandaag ook geknutseld. De meegebrachte T-shirt werd gebruikt. Ze mochten er op tekenen met stiften en zo een leuk aandenken maken aan de stage. Uiteraard werd er vandaag ook 2 keer getraind. De kwaaltjes duiken op. Zere armen, buikpijn, moe... Maar niets dat we niet aankunnen! Bij de zwemmers van Sven lag het accent op de techniek van crawl en schoolslag. Zij zwommen ook een estafette van 4x50 wissel. Bij Annelies lag het accent op rugslag. De keerpunten en de starten werden herhaald. Omdat het zonnetje uitnodigend scheen vandaag warmden we buiten op. Geen klassieke opwarming in het zwembad, maar lopen, springen, huppelen, ... buiten. De zonnestralen en de frisse lucht deed ons goed!
Momenteel liggen ze allemaal rustig in hun bed. Wat te lezen of te slapen. Stilte voor de storm denk ik... Want subiet gaan pizza eten en daarna is het fuif met de verkleedkleren. Omdat we morgenvroeg nog moeten zwemmen, zullen we afronden op een deftig uur... :)

Tot morgen,
Annelies, Tim en Sven

Tags: