U bent hier

Stage Aken dag 3

Geeuw, geeuw, geeuw. Dat deden vele zwemmertje nog deze ochtend toen het roepliedje afspeelde. Net zoals gisteren startte de dag om 6.45 uur. Na een stevig ontbijt stond de ochtendtraining te wachten. Na deze getrotseerd te hebben zijn we naar de sporthal getrokken van het complex om daar weer spelletjes te spelen voor ons "Reisje rond de wereld'. Deze keer was het van groot belang om samen te werken. Een hindernissenparcours werd opgesteld en moest in groep afgelegd worden. Een extra moeilijkheid was dat er maar 1 persoon kon zien. De anderen hadden een geblindeerd zwembrilletje op. Een voet op de grond zetten, betekende straftijd. Daarnaast moesten er nog allerlei andere opdrachten tot een goed einde gebracht worden. Afrikaanse woorden moesten vertaald worden naar het Nederlands. Voor elke letter van het alfabet moest er een stad, dorp of land gezocht worden. Met krantenpapier moest er een typische klederdracht gemaakt worden en ook de meegebrachte wc-rolletjes werden gebruikt. Hiermee moesten ze de Eiffeltoren nabouwen. Of de torens op de Eifeltoren leken... Dat was nog maar de vraag... Van al deze uitdagingen kregen we honger. Broccoli met rijs en goulash stonden op de menu. Daarna even platte rust en terug het water in. De zwemmers van Annelies werkten rond vlinderslag. De zwemmers van Sven werkten vooral aan het explosief starten van de verschillende stijlen. Filmpjes hiervan vind je terug op onze facebookpagina. Als avondactiviteit maakten we een wandelingetje naar het park. Daar was een vroege paashaas langs geweest. Op de foto staat iedereen klaar om te binnen rapen. Na de buit gevonden te hebben keerden we terug naar het sportcomplex en mochten de zwemmers nog wat lezen en gezelschapsspelletjes spelen op de gang. Tegen 21 uur vloog iedereen weer zijn bedje in! Slaapwel!

Tags: