U bent hier

Stage Aken dag 2

De wekker ging vandaag om 6.45u. Voor sommige zwemmers toch nét iets te vroeg... Voor anderen minder een probleem. Om 7 u zaten we samen te ontbijten. Pistolékes, bokes, cornflakes, ... Voor ieder wat wils! Een uurtje later sprongen we in het water voor onze eerste echte training. De zwemmers van de zwaardvissen, orka's en zwemklasje trainden vandaag vooral op crawl. In de voormiddag lag de klemtoon op de benen. In de namiddag kwamen de armen erbij. De zwemmers uit de zwemschool zwommen voor de eerste keer met zwemvliezen. Weeral een nieuwe ervaring voor hen. De zwemmers van de hogere groepen richtten zich vooral op de wisselslag en de techniek van crawl. Ze hebben ook de startblokken voor een track start uitgeprobeerd. Zo kunnen ze deze vlotter gebruiken op wedstrijd. In het totaal trainden we bijna 4 uur vandaag. Een hele prestatie voor de meesten!
Daarnaast gingen we deze voormiddag naar de Lidl. Iedereen mocht wat snoepjes, koekjes, chips, groenten, ... kopen om op te knabbelen tijdens de filmavond. In de namiddag speelden we estafettespelletjes. We kozen niet voor de klassieke, maar voor 'speciallekes'. Zo moesten ze met een rietje een koffieboon opzuigen en overbrengen. Ze moesten ook een lucifer door een rietjes blazen en daarbij zodanig mikken dat de lucifer in een potje terecht kwam. Qingkun blaasde zo hard dat het rietje mee in het potje vloog. Een andere opdracht was per twee een spaghetti in je mond nemen (ieders een uiteinde) en deze overbrengen zonder dat die breekt. Tijdens de estafettespelletjes konden er weer punten verdiend worden om benzine te krijgen om nog verder de wereld rond te vliegen. Van al deze inspanningen kregen we natuurlijk honger. Vanmiddag aten we kip, wortelen en erwertjes en kroketten. Vanavond smulden we van kipnuggets. Uiteraard met een bordje koude groenten erbij! Zoals eerder gezegd sloten we de dag af met een filmavond. Gezellig in onze pyjama, met kopkussen, dons en voorzien van allerlei lekkernijen. Maar hier en daar toch een kleine bezorgdheid... Wout maakte de bedenking: 'Ik krijg dat snoep nooit op. Wat nu?' Geen zorgen Lars... Ofwel krijg je wel hulp en anders neem je het maar mee naar huis... De gekozen film was: 'Zootropolis'. Als de film gedaan is, allemaal bed in en 'flink' dromen maar! Check onze fb pagina voor meer foto's!

Tags: