U bent hier

Stage Aken dag 1

Eindelijk was het zo ver. Tijd om te vertrekken naar Ubach-Palenberg. Omstreeks 13.30 arriveerden de zwemmers. De meeste een beetje zenuwachtig, maar allemaal vol goede moed en met veel enthousiasme! Om de spanning wat te breken kregen alle zwemmers een enveloppe met daarin tips om hun kamer en hun kamergenoot te vinden. Toen iedereen alles gevonden had, was het uitpakken geblazen. Met de deskundige hulp van de ouders ging dit razendsnel. In tegenstelling tot de vorige jaren hadden we niet direct het zwembad ter beschikking. De eerste training werd dus even uitgesteld. in plek daarvan werden er spelletjes gespeeld. De ouders lieten we zweten door mee dikke Berta te laten doen. Daarna volgde er een kort afscheid. Zonder tranen! Omdat het zonnetje buiten scheen, en er een grote tuin is, trokken we naar buiten. Daar speelden we nog verder. Pang pang om elkaars namen te leren kennen. Maar ook trefbal op het pleintje, ontrouwe echtgenoot op het gras, doktertje knoop, zakdoek leggen, ... Rustige en hevigere spelletjes kwamen aan bod. Toen we wat uitgespeeld waren werd het tijd om naar binnen te gaan. De volgende uitdaging stond te wachten... In de gekregen enveloppe zat nog een kaartje van een luchtvaartmaatschappij. Aan de hand daarvan moesten de zwemmers hun teamgenoten vinden voor ons grote spel: "Reisje rond de wereld" In groep moeten de zwemmers dagelijks opdrachten uitvoeren. Hiermee kunnen ze punten verdienen. Per verdiend punt krijg je brandstof voor 1 cm te vliegen op onze wereldkaart. Wie het meeste aantal kilometers heeft kunnen vliegen op het einde van de week, wint. Voor de nieuwsgierige ouders... De groepsindelingen zijn de volgende...
Groep 1; Jonathan, Leon, Lotte, Wout V, Noa V.
Groep 2; Aaron, Charlotte, Helge, Wout V
Groep 3; Eli, Lore, Tijs, Marnix
Groep 4; Lars, Noa D.L., Sune, Qingkun
Na een eigen luchtvaartmaatschappijlogo ontworpen te hebben was het tijd om te gaan eten. Spaghetti!!! De buikjes werden gevuld en daarna was het eindelijk tijd om voor de eerste keer een duikje te nemen in het koude water. De zwemmers van de zwemschool en van het zwemklasje richtten de aandacht al op het tuimelen bij Annelies. Dit ter voorbereiding op de keerpunten van morgen. De zwemmers van de hogere groepen zwommen een dikke kilometer los bij Sven. Na een uurtje trainen was er nog even tijd om vrij te zwemmen. Uiteraard werden de verschillende springplanken uitgetest. Sommige zwemmers waagden zich aan de 3m hoge springplank, andere hielden het bij de 2m hoge. Ieder wat wils...
Moe maar voldaan, kropen ze daarna allemaal in hun bedje. Hopend op een goede nachtrust! Een eerste geslaagde dag zit erop!

Groetjes vanuit Aken!

Tags: