U bent hier

Foto's onder water zwemschool

Afgelopen zaterdag kwam er een fotograaf foto's nemen van alle zwemmers uit de zwemschool. U ontving normaal deze foto's al per mail. De afgedrukte exemplaren zullen uitgedeeld worden op onze nieuwjaarsreceptie in 2019 (info hierover volgt nog). Ze zullen niet komende zaterdag uitgedeeld worden zoals vermeld stond in de mail.
De fotograaf zal zaterdag nogmaals aanwezig zijn om onderwater foto's te nemen. Dit is enkel voor zwemmers die hiervoor inschrijven.
Inschrijven kan enkel door naam (van de zwemmer/ster), zwemgroep en zwemsessie (sessie 1 of sessie 2) door te mailen naar zwemvereniginglier@hotmail.com. Graag als onderwerp 'fotograaf' vermelden. Inschrijven kan tot aanstaande vrijdag (14/12) 19u. Zo hebben wij nog heel even de tijd om de administratie voor de dag erna af te werken.
Kinderen moeten uiteraard zelfstandig eventjes onder water willen/durven/kunnen blijven.