U bent hier

Nieuwigheden
Nieuwigheden

Beste zwemmer/ouder,

Wij mogen u trots voorstellen aan onze eigen webshop.

Om toegang te krijgen tot de webshop hoeft u zich enkel aan te melden op de website (met eigen account of met die van zoon/dochter). Indien u nog geen account heeft, kan u deze eenvoudig aanmaken door aan de rechterzijde te klikken op 'Nieuw account aanmaken'. Bij smartphones bevindt dit zich onderaan. Of u kan ook deze link gebruiken.

In onze webshop kan u bijvoorbeeld onze buttons van de zwemschool aankopen. Wanneer uw zoon/dochter graag de voorgaande buttons ook aan de lidkaart hangt, kunnen deze hier aangekocht worden. Ook de ZVL-badmutsen worden hier aangeboden. Tijdens heel de maand januari krijgt u trouwens een limited editie button gratis bij een bestelling uit onze webshop.
Bestellingen kunnen na bevestiging afgehaald worden in het zwembad.

 

Zwemvereniging Lier | vzw