U bent hier

15/02/2018 Stage Aken, dag 5

Hier nog eens een update vanuit Ubach-Palenberg. We waren vandaag toe aan onze laatste volledige dag. De oogjes vanmorgen waren maar heel klein en het was opvallend stil aan de ontbijttafel. Typisch iets voor de laatste dag zeker? Om wat wakker te worden speelden we estafettespelletjes in de turnzaal. Daarna doken we in het water voor de ochtendtraining. Een laatste keer met Dr. Iris Komar. De zwemmers blijven haar streng vinden, maar zijn het ondertussen al gewoon. Wij vinden haar eerder 'kordaat'... Aan treuzelen is ze allergisch... Net een trekje dat veel van onze zwemmers toch wel in zich hebben... Na de training namen we afscheid van haar en bedankten haar voor de gegeven trainingen. Een lekkere warme maaltijd volgde en daarna een platte rust waarbij iedereen sliep!! Wat was het heerlijk rustig op de gang. In de namiddag hebben we eens een wedstrijdverloop bekeken aan de hand van enkele filmpjes en warmden we ons op in de turnzaal. Eens een andere opwarming dan anders. Lopen, huppelen, springen, touwtje springen,... De zwemmers vonden deze manier van opwarmen ook wel eens fijn. Jammer genoeg hebben we in Lier niet de plaats om dit meer kunnen verwezenlijken. Daarna volgde er een training met de nadruk op de starten en keerpunten. Een training waarbij iedereen door elkaar zwom, maar uiteraard feedback kreeg op zijn of haar niveau. De keerpunten werden opgefrist en zitten terug vers in het geheugen. Voor het avondeten werd er een quiz gespeeld, geïnspireerd op de zoete inval van Radio 2. Hiermee konden ze weer punten behalen om de definitieve eindscore te bepalen van het Heldenrace spel. Drieka, Lars en Helge eindigden als eerste. Op de tweede plaats stonden Tinco, Lore en Wim. De derde plaats ging naar Erwin, Noa en Samuël. Toch even vermelden dat de groep van Noa en de groep van Helge geboren talenten zijn in het babysitten op een ei. Elke groep moest gedurende 24 uur op een ei passen. Het was hun 'kindje' en ze moesten het overal mee naartoe nemen. Niet bij iedereen was deze opdracht even geslaagd. Er waren zwemmers die met hun voet op het ei trapten, eieren die uit een broekzak vielen, ... Grappig was het alleszins! Traditiegetrouw volgde er nog een fuif als afsluiter. De zwemmers gingen volledig uit de bol! Ze leerden de 'kusjesdans' kennen en danste dit wel 5 of 6 keer. Banden werden gesmeed en de groep werd nog hechter. In het begin allemaal wat verlegen. Een meisje kussen, doe je dat wel? Maar plezier dat ze hadden! Na een geslaagde 'party' kropen ze nagenietend in bed. Klaar voor hun laatste nacht...

Tags: