U bent hier

02/04/2017 Dag 1: Aken

Het was een bewogen dag, nog rap kleine spulletjes inladen. En dan de weg vinden naar Aken. Toen we aankwamen kregen we te horen bij wie we op de kamer lagen. Niet veel later lagen we al in het zwembad. Terwijl wij aan het opwarmen waren, dronken de ouders een koffietje. De eerste training was niet zo zwaar. Ook al waren we al 'half dood' na de 4x100 VL. We gaven ons niet over, want de ouders stonden te kijken. Na de training rap douchen en aankleden want het eten stond al klaar. Toen hebben we ons voldaan gegeten en gingen we naar boven om ander schoeisel aan te trekken, want we gingen namelijk kennismakingsspelletjes spelen. Trefbal, dikke Bertha, ontrouwe echtgenoot, ... Om half 9 gingen we naar boven om ons klaar te maken en te slapen. We mochten nog wat bijpraten over de dag.

x
Leentje en Yu

Bekijk hier alvast een filmpje vanuit het zwembad.

Tags: